Činnost společnosti

modelPod vlivem jednotlivých faktorů na stavebním trhu (poptávka a nabídka, lokalita zakázky, velikost firmy, finanční zdroje, apod. ..) naše firma provedla a provádí velmi široký rozsah stavebních dodávek a prací. Dosavadní zákazníci naší firmy jsou ze všech skupin investorů, od soukromých osob, sdružení spoluvlastníků bytových domů, přes právnické osoby (akciové společnosti, společnosti s ručením  omezeným,…), po obecní a městské úřady a orgány státní správy. Zabýváme se výstavbou bytových a občanských staveb, rodinných domů na klíč, rekonstrukcemi, provádíme modernizace bytů a bytových jader, zateplování budov, sádrokartonové konstrukce, podhledy, půdní vestavby, veškeré opravy apod.

Doplňkovou činností jsou zemní práce, pokládka dlážděných komunikací (chodníků, parkovišť) a úklid sněhu.
Dále nabízíme na vyžádání zpracování cenových kalkulací.

Stavební činnost
Naše společnost nabízí výstavbu a rekonstrukce individuálních, typových staveb rodinných domů, bytových domů i jiných staveb objektů bytové, občanské i průmyslové výstavby. Jedná se o provedení kompletní zakázky dle projektové dokumentace na klíč, tzn. včetně všech finálních prací.
Stav bytových i nebytových domů a změny vlastníků těchto objektů i jednotlivých bytů a prostor v domech vyvolávají požadavky na drobné i zásadní stavební úpravy jednotlivých prostor. Na základě zpracované projektové dokumentace a stavebního povolení provádíme vlastní realizaci požadovaných úprav jako jsou půdní vestavby (využití dosud nepoužívaných půdních prostor pro bytové účely) nástavby a přestavby bytů a rekonstrukce bytových jader.
Kolektiv zkušených a zaškolených pracovníků naší firmy je schopen provádět veškeré fasádnické práce, standardní opravy jednoduchých i zdobných fasád, včetně provádění kontaktních zateplovacích systémů.

Zemní práce
Nabízíme také zemní a výkopové práce, přípravné práce  pro stavby, výkopy inženýrských sítí, úpravy terénu, pokládky dlážděných komunikací a v zimních měsících úklid sněhu. K těmto pracem využíváme vlastní techniku (CAT 428 B, UNC 061, Liaz ŠMTS).